Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - DSP (Digital Signal Processors) > TMS320BC51PQ80
Permintaan Quote
Melayu
TMS320BC51PQ80
  • Nombor Bahagian
    TMS320BC51PQ80
  • Penerangan
    IC DSP 132-BQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - I / O
    5.00V
  • Voltan - Teras
    5.00V
  • Jenis
    Fixed Point
  • Pembekal Peranti Pakej
    132-BQFP (24.54x24.54)
  • Siri
    TMS320C5x
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    132-BQFP Bumpered
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • On-Chip RAM
    4kB
  • Bukan Volatile Memory
    ROM (16 kB)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    4 (72 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    BSP, SSP, TDM
  • Kadar Clock
    80MHz