Permintaan Quote
Melayu
TMS320C5502ZZZR300
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TMS320C5502ZZZR300
  • Penerangan
    IC DSP FIXED-POINT 201-BGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - I / O
    3.30V
  • Voltan - Teras
    1.26V
  • Jenis
    Fixed Point
  • Pembekal Peranti Pakej
    201-BGA MICROSTAR (15x15)
  • Siri
    TMS320C55x
  • Pakej / Kes
    201-LFBGA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TC)
  • On-Chip RAM
    80kB
  • Bukan Volatile Memory
    ROM (32 kB)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    Host Interface, I²C, McBSP, UART
  • Kadar Clock
    300MHz