Permintaan Quote
Melayu
TMS320C6205ZHK200
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TMS320C6205ZHK200
  • Penerangan
    IC DSP FIXED POINT HP 288-BGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - I / O
    3.30V
  • Voltan - Teras
    1.50V
  • Jenis
    Fixed Point
  • Pembekal Peranti Pakej
    288-BGA Microstar (16x16)
  • Siri
    TMS320C62x
  • Pakej / Kes
    288-LFBGA
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 90°C (TC)
  • On-Chip RAM
    128kB
  • Bukan Volatile Memory
    External
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    McBSP, PCI
  • Kadar Clock
    200MHz