Permintaan Quote
Melayu
67467
TMS320C6713BGDP300
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TMS320C6713BGDP300
  • Penerangan
    IC FLOATING-POINT DSP 272-BGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - I / O
    3.30V
  • Voltan - Teras
    1.40V
  • Jenis
    Floating Point
  • Pembekal Peranti Pakej
    272-BGA (27x27)
  • Siri
    TMS320C67x
  • Pakej / Kes
    272-BBGA
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 90°C (TC)
  • On-Chip RAM
    264kB
  • Bukan Volatile Memory
    External
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • antara muka
    Host Interface, I²C, McASP, McBSP
  • Kadar Clock
    300MHz