Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > TMS5701114CZWTQQ1
Permintaan Quote
Melayu
529363
TMS5701114CZWTQQ1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TMS5701114CZWTQQ1
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    1.14 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    337-NFBGA (16x16)
  • Speed
    180MHz
  • Siri
    Automotive, AEC-Q100, Hercules™ TMS570 ARM® Cortex®-R
  • RAM Saiz
    128K x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    1MB (1M x 8)
  • Peripherals
    DMA, POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    337-LFBGA
  • Jenis Oscillator
    External
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Bilangan I / O
    101
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
    64K x 8
  • Penerangan terperinci
    ARM® Cortex®-R4F Automotive, AEC-Q100, Hercules™ TMS570 ARM® Cortex®-R Microcontroller IC 16/32-Bit 180MHz 1MB (1M x 8) FLASH 337-NFBGA (16x16)