Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Linear - Penguat - Audio > TPA3100D2IRGZRQ1
Permintaan Quote
Melayu
TPA3100D2IRGZRQ1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TPA3100D2IRGZRQ1
  • Penerangan
    IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48QFN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    10 V ~ 26 V
  • Jenis
    Class D
  • Pembekal Peranti Pakej
    48-VQFN (7x7)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q100
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    48-VFQFN Exposed Pad
  • Jenis output
    2-Channel (Stereo)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Max Power Output x Saluran @ Beban
    21.8W x 2 @ 8 Ohm