Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Penyelia > TPS3808G25DBVTG4
Permintaan Quote
Melayu
TPS3808G25DBVTG4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TPS3808G25DBVTG4
  • Penerangan
    IC VOLT SUPERVISOR 2.5V SOT-23-6
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Ambang
    2.33V
  • Jenis
    Simple Reset/Power-On Reset
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-23-6
  • Siri
  • Reset Timeout
    Adjustable/Selectable
  • Reset
    Active Low
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SOT-23-6
  • Pengeluaran
    Open Drain or Open Collector
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)