Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Penyelia > TPS3825-50DBVR
Permintaan Quote
Melayu
TPS3825-50DBVR
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    TPS3825-50DBVR
  • Model ECAD
  • Voltan - Ambang
    120 ms Minimum
  • Voltan - Breakdown
    SOT-23-5
  • Jenis
    Simple Reset/Power-On Reset
  • Siri
  • sensing suhu
    4.55V
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Reset Timeout
    1
  • polarisasi
    SC-74A, SOT-753
  • Nama lain
    TPS3825-50DBVR-ND
    TPS382550DBVR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Stacks
    Active High
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    TPS3825-50DBVR
  • berkembang Penerangan
    Supervisor Push-Pull, Totem Pole Channel SOT-23-5
  • Penerangan
    IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT23-5