Permintaan Quote
Melayu
TPS60101PWPG4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
420+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TPS60101PWPG4
  • Penerangan
    IC REG SWTCHD CAP 3.3V 20HTSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    1.8V
  • Voltan - Input (Max)
    3.6V
  • topologi
    Charge Pump
  • Synchronous Penerus
    No
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-HTSSOP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Up
  • Kekerapan - Menghidupkan
    300kHz
  • Penerangan terperinci
    Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 100mA 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Semasa - Output
    100mA