Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > TPS71933-28DRVTG4
Permintaan Quote
Melayu
TPS71933-28DRVTG4
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    TPS71933-28DRVTG4
  • Penerangan
    IC REG LIN 3.3V/2.8V 200MA 6SON
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.4V @ 200mA, 0.4V @ 200mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V, 2.8V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    6.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    6-SON (2x2)
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    6-WDFN Exposed Pad
  • PSRR
    63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 2.8V 200mA 6-SON (2x2)
  • Semasa - Bekalan (Max)
    250µA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    160µA
  • Semasa - Output
    200mA
  • Ciri-ciri kawalan
    Enable
  • Nombor Bahagian Asas
    TPS71933-28
TPS71933-28DRVT
TPS71933-28DRVT
Penerangan: IC REG LIN 3.3V/2.8V 200MA 6SON