Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > TPS727105YFFR
Permintaan Quote
Melayu
104113
TPS727105YFFR
  • Nombor Bahagian
    TPS727105YFFR
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 1.05V 250MA 4DSBGA
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.2V @ 200mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.05V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    5.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    4-DSBGA
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    4-UFBGA, DSBGA
  • PSRR
    85dB ~ 45dB (10Hz ~ 1MHz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.05V 250mA 4-DSBGA
  • Semasa - Bekalan (Max)
    130µA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    110µA
  • Semasa - Output
    250mA