Permintaan Quote
Melayu
809251
TPS728185315EVM267
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    TPS728185315EVM267
  • Penerangan
    TPS728185315EVM267
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Tidak berkenaan / tidak berkenaan
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    1.85V or 3.15V
  • Voltan - Input
    2.7 V ~ 6.5 V
  • Digunakan IC / Bahagian
    TPS728185315
  • kandungan dibekalkan
    Board(s)
  • Siri
  • Jenis Regulator
    Positive Fixed
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    42 Weeks
    Not applicable / Not applicable
  • Penerangan terperinci
    TPS728185315 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board
  • Semasa - Output
    200mA