Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > TPS799285DDCRG4
Permintaan Quote
Melayu
TPS799285DDCRG4
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    TPS799285DDCRG4
  • Penerangan
    IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.18V @ 200mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    2.85V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    6.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-23-5
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
  • PSRR
    70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-23-5
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    60µA
  • Semasa - Output
    200mA