Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > TPS799315YZUR
Permintaan Quote
Melayu
TPS799315YZUR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TPS799315YZUR
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 3.15V 200MA 5DSBGA
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.18V @ 200mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.15V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    6.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    5-DSBGA (1x1.37)
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    5-UFBGA, DSBGA
  • PSRR
    70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.15V 200mA 5-DSBGA (1x1.37)
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    60µA
  • Semasa - Output
    200mA