Rumah > Produk > RF / IF dan RFID > RF Demodulators > TRF371135IRGZR
Permintaan Quote
Melayu
TRF371135IRGZR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TRF371135IRGZR
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    48-VQFN (7x7)
  • Siri
  • Kekerapan RF
    1.7GHz ~ 6GHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    48-VFQFN Exposed Pad
  • P1dB
    3dBV
  • Noise Rajah
    17.5dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan LO
    1.7GHz ~ 6GHz
  • Gain
    45dB
  • fungsi
    Demodulator
  • Penerangan terperinci
    RF Demodulator IC 1.7GHz ~ 6GHz 48-VFQFN Exposed Pad
  • Semasa - Bekalan
    370mA