Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > UA78M12CKCS
Permintaan Quote
Melayu
UA78M12CKCS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UA78M12CKCS
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    2V @ 350mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    30V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220-3
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3
  • PSRR
    80dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3
  • Semasa - Output
    500mA