Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Jam / Timing - Kelewatan Lines > DS1010-300
Permintaan Quote
Melayu
4293009Image DS1010-300.Maxim Integrated
DS1010-300
  • Nombor Bahagian
    DS1010-300
  • Penerangan
    IC DELAY LINE 10TAP 300NS 14DIP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.75 V ~ 5.25 V
  • ketik Kenaikan Gaji
    30ns
  • Pembekal Peranti Pakej
    14-PDIP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    14-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Bilangan Taps / Langkah-langkah
    10
  • Bilangan Kelewatan bebas
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • fungsi
    Nonprogrammable
  • Penerangan terperinci
    Delay Line IC Nonprogrammable 10 Tap 300ns 14-DIP (0.300", 7.62mm)