Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > DS1803E-050
Permintaan Quote
Melayu
2678067Image DS1803E-050.Maxim Integrated
DS1803E-050
  • Nombor Bahagian
    DS1803E-050
  • Penerangan
    IC POT DUAL ADDRESS 50K 14-TSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    750 ppm/°C
  • tirus
    Linear
  • Pembekal Peranti Pakej
    14-TSSOP
  • Siri
  • Rintangan - Wiper (ohm) (Typ)
    400
  • Rintangan (ohm)
    50k
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Taps
    256
  • Bilangan Circuits
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Volatile
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • antara muka
    I²C
  • ciri-ciri
    Selectable Address
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP