Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > DS1803Z-100
Permintaan Quote
Melayu
5400756Image DS1803Z-100.Maxim Integrated
DS1803Z-100
  • Nombor Bahagian
    DS1803Z-100
  • Penerangan
    IC POT DUAL ADDRESS 100K 16-SOIC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    750 ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-SO
  • Rintangan (ohm)
    100k
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Nama lain
    DS1803Z100
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Circuits
    2
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-SO