Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > DS1848E-010+
Permintaan Quote
Melayu
2271798Image DS1848E-010+.Maxim Integrated
DS1848E-010+
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS1848E-010+
  • Penerangan
    IC RES/MEM TEMP 10/10K 14-TSSOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    850 ppm/°C
  • tirus
    Linear
  • Pembekal Peranti Pakej
    14-TSSOP
  • Siri
  • Rintangan - Wiper (ohm) (Typ)
  • Rintangan (ohm)
    10k
  • Pakej / Kes
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 95°C
  • Bilangan Taps
    256
  • Bilangan Circuits
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Non-Volatile
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    I²C
  • ciri-ciri
    Selectable Address, Temperature Sensor
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP