Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > DS1856B-020+
Permintaan Quote
Melayu
DS1856B-020+
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS1856B-020+
  • Penerangan
    IC DGTL POT 20K 2CH 16BGA
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.85 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±25%
  • Suhu Pekali (Typ)
    50 ppm/°C
  • tirus
    Linear
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-CSBGA (4x4)
  • Siri
  • Rintangan - Wiper (ohm) (Typ)
  • Rintangan (ohm)
    20k
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    16-LBGA, CSPBGA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 95°C
  • Bilangan Taps
    256
  • Bilangan Circuits
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Jenis ingatan
    Non-Volatile
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    I²C
  • ciri-ciri
    Temperature Sensor
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 20k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4)