Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > DS1868BS-050+
Permintaan Quote
Melayu
170157Image DS1868BS-050+.Maxim Integrated
DS1868BS-050+
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS1868BS-050+
  • Penerangan
    IC DGTL POT 50K 2CH 16SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 3.3 V, 5V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    750 ppm/°C
  • tirus
    Linear
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-SO
  • Siri
  • Rintangan - Wiper (ohm) (Typ)
    900
  • Rintangan (ohm)
    50k
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Taps
    256
  • Bilangan Circuits
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    Serial
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 16-SO