Permintaan Quote
Melayu
4722667Image MAX15004AAUE+.Maxim Integrated
MAX15004AAUE+
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MAX15004AAUE+
  • Penerangan
    IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    4.5 V ~ 40 V
  • topologi
    Boost, Flyback, SEPIC
  • Synchronous Penerus
    No
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-TSSOP-EP
  • Siri
  • Antara muka bersiri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Jenis output
    Transistor Driver
  • Fasa output
    1
  • Konfigurasi output
    Positive, Isolation Capable
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Up, Step-Up/Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    15kHz ~ 500kHz
  • Kitaran bertugas (Max)
    50%