Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > MAX15007BATT/V+
Permintaan Quote
Melayu
4137756Image MAX15007BATT/V+.Maxim Integrated
MAX15007BATT/V+
Dalam stok
300+
  • Nombor Bahagian
    MAX15007BATT/V+
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.525V @ 50mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    5V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • Pembekal Peranti Pakej
    6-TDFN-EP (3x3)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q100
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature, Short Circuit
  • Pakej / Kes
    6-WDFN Exposed Pad
  • PSRR
    66dB (100Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC 1 Output 50mA 6-TDFN-EP (3x3)
  • Semasa - Bekalan (Max)
    150µA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    18µA
  • Semasa - Output
    50mA