Permintaan Quote
Melayu
5684906Image MAX17501HATB+.Maxim Integrated
MAX17501HATB+
  • Nombor Bahagian
    MAX17501HATB+
  • Penerangan
    IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 10TDFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    0.9V
  • Voltan - Output (Max)
    55.2V
  • Voltan - Input (Min)
    4.5V
  • Voltan - Input (Max)
    60V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    10-TDFN (3x2)
  • Siri
    Himalaya
  • Pakej / Kes
    10-WFDFN Exposed Pad
  • Jenis output
    Adjustable
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    300kHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad
  • Semasa - Output
    500mA