Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > MAX1792EUA18+
Permintaan Quote
Melayu
MAX1792EUA18+
  • Nombor Bahagian
    MAX1792EUA18+
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.25V (1.8V)
  • Voltan - Output (Max)
    5V
  • Voltan - Input (Max)
    5.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-uMax-EP
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • Pakej / Kes
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
  • PSRR
  • Jenis output
    Adjustable (Fixed)
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 1.25 V ~ 5 V 500mA 8-uMax-EP
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    250µA
  • Semasa - Output
    500mA