Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengecas bateri > MAX1898EUB42+
Permintaan Quote
Melayu
276496Image MAX1898EUB42+.Maxim Integrated
MAX1898EUB42+
Dalam stok
25000+
  • Nombor Bahagian
    MAX1898EUB42+
  • Penerangan
    IC CHARGER LI+ SNGL 10-UMAX
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Max)
    12V
  • Pembekal Peranti Pakej
    10-uMAX
  • Siri
  • Ciri-ciri boleh atur cara
    Timer
  • Pakej / Kes
    10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Sel
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
  • Perlindungan kesalahan
  • Penerangan terperinci
    Charger IC Lithium Ion 10-uMAX
  • Semasa - Mengecas
    Constant - Programmable
  • Mengecas Semasa - Max
    1.4A
  • Battery Pack Voltan
    4.2V