Permintaan Quote
Melayu
6498705Image MAX1928EUB15+.Maxim Integrated
MAX1928EUB15+
  • Nombor Bahagian
    MAX1928EUB15+
  • Penerangan
    IC REG BCK 1.5V 0.8A SYNC 10UMAX
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.5V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    2.6V
  • Voltan - Input (Max)
    5.5V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    10-uMAX
  • Pakej / Kes
    10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    800kHz ~ 1.2MHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 800mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Semasa - Output
    800mA