Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > LED pemandu - PMIC > MAX20090ATP/V+
Permintaan Quote
Melayu
748617Image MAX20090ATP/V+.Maxim Integrated
MAX20090ATP/V+
  • Nombor Bahagian
    MAX20090ATP/V+
  • Penerangan
    IC LED DRIVER HIGH BRIGHT 20TQFN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Min)
    5V
  • Voltan - Bekalan (Max)
    65V
  • Voltan - Output
    65V
  • Jenis
    DC DC Controller
  • topologi
    SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost)
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-TQFN (4x4)
  • Pakej / Kes
    20-WFQFN Exposed Pad
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    6 Weeks
  • Tukar Negeri (s)
    No
  • kekerapan
    200kHz ~ 2MHz