Permintaan Quote
Melayu
1555240Image MAX530ACAG.Maxim Integrated
MAX530ACAG
  • Nombor Bahagian
    MAX530ACAG
  • Penerangan
    IC DAC LP +5V V-OUT 12BIT 24SSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Digital
    5V
  • Voltan - Bekalan, Analog
    ±5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    24-SSOP
  • menjelaskan Masa
    25µs (Typ)
  • Siri
  • Jenis rujukan
    External, Internal
  • Pakej / Kes
    24-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Jenis output
    Voltage - Buffered
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C