Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Voltan Rujukan > MAX6071AAUT18+T
Permintaan Quote
Melayu
MAX6071AAUT18+T
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    MAX6071AAUT18+T
  • Penerangan
    IC VREF SERIES 1.8V SOT23-6
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.8V
  • Voltan - Input
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±0.04%
  • suhu Pekali
    6ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-23-6
  • Siri
  • Jenis rujukan
    Series
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SOT-23-6
  • Jenis output
    Fixed
  • Nama lain
    MAX6071AAUT18+T-ND
    MAX6071AAUT18+TTR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Bunyi - 10Hz untuk 10kHz
    7µVrms
  • Bunyi - 0.1Hz untuk 10Hz
    6µVp-p
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Series Voltage Reference IC ±0.04% 10mA SOT-23-6
  • Semasa - Bekalan
    260µA
  • Semasa - Output
    10mA