Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > MAX8510ETA33+T
Permintaan Quote
Melayu
MAX8510ETA33+T
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    MAX8510ETA33+T
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 3.3V 120MA 8TDFN
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.12V @ 120mA (Typ)
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-TDFN-EP (2x2)
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8-WFDFN Exposed Pad
  • PSRR
    78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 120mA 8-TDFN-EP (2x2)
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    90µA
  • Semasa - Output
    120mA