Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Linear - Penguat - Video Amps dan Modul > MAX9502GELT+T
Permintaan Quote
Melayu
5358768Image MAX9502GELT+T.Maxim Integrated
MAX9502GELT+T
  • Nombor Bahagian
    MAX9502GELT+T
  • Penerangan
    IC VIDEO AMP W/FILTER 6-UDFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Single / Dual (±)
    2.5 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    6-µDFN(2x2)
  • Kadar Slew
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    6-WDFN
  • Jenis output
  • Nama lain
    MAX9502GELT+TTR
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    Video Amp, 1 Reconstruction Filter 6-µDFN(2x2)
  • Semasa - Bekalan
    5.3mA
  • Semasa - Output / Channel
    95mA