Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > F1238L12B2-FSR
Permintaan Quote
Melayu
4920986Image F1238L12B2-FSR.Mechatronics
F1238L12B2-FSR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F1238L12B2-FSR
  • Penerangan
    FAN 120X38MM LCKD RTR 12VDC
  • Model ECAD
  • lebar
    38.00mm
  • Berat
    0.536 lb (243.13g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.170 in H2O (42.3 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 119mm L x 119mm H
  • Siri
    F1238-S
  • RPM
    2050 RPM
  • Suhu Operasi
  • Noise
    36.0 dB(A)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Locked Rotor Sensor
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.290A