Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > F6025E12B1-FSR
Permintaan Quote
Melayu
F6025E12B1-FSR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F6025E12B1-FSR
  • Penerangan
    FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
  • Model ECAD
  • lebar
    25.00mm
  • Berat
    0.139 lb (63.05g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.230 in H2O (57.3 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 60mm L x 60mm H
  • Siri
    F6025
  • RPM
    4600 RPM
  • Suhu Operasi
  • Noise
    36.0 dB(A)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Speed Sensor (Tach)
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.230A