Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > F8025M24B1-FSR
Permintaan Quote
Melayu
4759070Image F8025M24B1-FSR.Mechatronics
F8025M24B1-FSR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F8025M24B1-FSR
  • Penerangan
    FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC
  • Model ECAD
  • lebar
    25.00mm
  • Berat
    0.174 lb (78.93g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.090 in H2O (22.4 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Siri
    F8025
  • RPM
    2100 RPM
  • Suhu Operasi
  • Noise
    29.0 dB(A)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Speed Sensor (Tach)
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.080A