Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > G1238L12B1-FSR
Permintaan Quote
Melayu
789155Image G1238L12B1-FSR.Mechatronics
G1238L12B1-FSR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    G1238L12B1-FSR
  • Penerangan
    FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
  • Model ECAD
  • lebar
    38.00mm
  • Berat
    0.74 lb (335.66g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 119mm L x 119mm H
  • Siri
    G1238
  • RPM
    2400 RPM
  • Suhu Operasi
  • Noise
    38.0 dB(A)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Speed Sensor (Tach)
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.400A