Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > MR1238M24B-FSR
Permintaan Quote
Melayu
6850598Image MR1238M24B-FSR.Mechatronics
MR1238M24B-FSR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MR1238M24B-FSR
  • Penerangan
    FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    38.00mm
  • Berat
    0.838 lb (380.11g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.855 in H2O (213.0 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 120mm L x 120mm H
  • Siri
    MR1238
  • RPM
    4000 RPM
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
  • Noise
    61.7 dB(A)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan - Frame
    Plastic
  • Bahan - Blade
    Plastic
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Auto Restart
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.930A