Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > MR8025L12B1-FSR
Permintaan Quote
Melayu
3112424Image MR8025L12B1-FSR.Mechatronics
MR8025L12B1-FSR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MR8025L12B1-FSR
  • Penerangan
    FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    25.00mm
  • Berat
    0.119 lb (53.98g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.150 in H2O (37.3 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Siri
    MR8025
  • RPM
    3000 RPM
  • Suhu Operasi
  • Noise
    31.5 dB(A)
  • Bahan - Frame
    Plastic
  • Bahan - Blade
    Plastic
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.200A