Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > MR9232L12B1-FSR
Permintaan Quote
Melayu
6794341Image MR9232L12B1-FSR.Mechatronics
MR9232L12B1-FSR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MR9232L12B1-FSR
  • Penerangan
    FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    32.00mm
  • Berat
    0.331 lb (150.14g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 92mm L x 92mm H
  • Siri
    MR9232
  • RPM
    3200 RPM
  • Suhu Operasi
  • Noise
    43.0 dB(A)
  • Bahan - Frame
    Plastic
  • Bahan - Blade
    Plastic
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.310A