Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > MR9238M12B-FSR
Permintaan Quote
Melayu
5340262Image MR9238M12B-FSR.Mechatronics
MR9238M12B-FSR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MR9238M12B-FSR
  • Penerangan
    FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    38.00mm
  • Berat
    0.437 lb (198.00g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.880 in H2O (219.2 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 92mm L x 92mm H
  • Siri
    MR9238
  • RPM
    6000 RPM
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
  • Noise
    55.4 dB(A)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan - Frame
    Plastic
  • Bahan - Blade
    Plastic
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Auto Restart
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    1.16A