Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 23K640T-E/SN
Permintaan Quote
Melayu
4206223Image 23K640T-E/SN.Micrel / Microchip Technology
23K640T-E/SN
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3300+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    23K640T-E/SN
  • Penerangan
    IC SRAM 64K SPI 20MHZ 8SOIC
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Teknologi
    SRAM
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Saiz memori
    64Kb (8K x 8)
  • Muka memori
    SPI
  • Format memori
    SRAM
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    SRAM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 20MHz 8-SOIC
  • Kekerapan jam
    20MHz