Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 24LC025-I/ST
Permintaan Quote
Melayu
24LC025-I/ST
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    24LC025-I/ST
  • Penerangan
    IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TSSOP
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
    5ms
  • Voltan - Bekalan
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    EEPROM
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-TSSOP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Nama lain
    24LC025I/ST
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Non-Volatile
  • Saiz memori
    2Kb (256 x 8)
  • Muka memori
    I²C
  • Format memori
    EEPROM
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP
  • Kekerapan jam
    400kHz