Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > AT27BV020-90VC
Permintaan Quote
Melayu
298349Image AT27BV020-90VC.Micrel / Microchip Technology
AT27BV020-90VC
  • Nombor Bahagian
    AT27BV020-90VC
  • Penerangan
    IC EPROM 2M PARALLEL 32VSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    EPROM - OTP
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-VSOP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
  • Nama lain
    AT27BV02090VC
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TC)