Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > AT27C4096-55PC
Permintaan Quote
Melayu
AT27C4096-55PC
  • Nombor Bahagian
    AT27C4096-55PC
  • Penerangan
    IC EPROM 4M PARALLEL 40DIP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    EPROM - OTP
  • Pembekal Peranti Pakej
    40-PDIP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    40-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Nama lain
    AT27C409655PC
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TC)