Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > AT45D011-JC
Permintaan Quote
Melayu
2341075Image AT45D011-JC.Micrel / Microchip Technology
AT45D011-JC
  • Nombor Bahagian
    AT45D011-JC
  • Penerangan
    IC FLASH 1M SPI 15MHZ 32PLCC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
    15ms
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    FLASH
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-PLCC
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    32-LCC (J-Lead)
  • Nama lain
    AT45D011JC
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TC)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Jenis ingatan
    Non-Volatile
  • Saiz memori
    1Mb (264 Bytes x 512 pages)
  • Muka memori
    SPI
  • Format memori
    FLASH
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    FLASH Memory IC 1Mb (264 Bytes x 512 pages) SPI 15MHz 32-PLCC
  • Kekerapan jam
    15MHz