Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > AT49F001NT-55PC
Permintaan Quote
Melayu
1690096Image AT49F001NT-55PC.Micrel / Microchip Technology
AT49F001NT-55PC
  • Nombor Bahagian
    AT49F001NT-55PC
  • Penerangan
    IC FLASH 1M PARALLEL 32DIP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
    50µs
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    FLASH
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-DIP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    32-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TC)