Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > AT49F002AT-55VI
Permintaan Quote
Melayu
2594825Image AT49F002AT-55VI.Micrel / Microchip Technology
AT49F002AT-55VI
  • Nombor Bahagian
    AT49F002AT-55VI
  • Penerangan
    IC FLASH 2M PARALLEL 32VSOP
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-VSOP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TC)