Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > AT49F002N-55PC
Permintaan Quote
Melayu
339913Image AT49F002N-55PC.Micrel / Microchip Technology
AT49F002N-55PC
  • Nombor Bahagian
    AT49F002N-55PC
  • Penerangan
    IC FLASH 2M PARALLEL 32DIP
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-DIP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    32-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Nama lain
    AT49F002N55PC
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TC)