Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT89LS52-16AU
Permintaan Quote
Melayu
2010221Image AT89LS52-16AU.Micrel / Microchip Technology
AT89LS52-16AU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AT89LS52-16AU
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.7 V ~ 4 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    44-TQFP (10x10)
  • Speed
    16MHz
  • Siri
    89LS
  • Saiz Program Memory
    8KB (8K x 8)
  • Peripherals
    WDT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    44-TQFP
  • Nama lain
    AT89LS5216AU
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    32
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Penerangan terperinci
    8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)